• responsywna strona internetowa

Strona internetowa za 299zł!

strona internetowa

Co będzie zawierać Twoja strona internetowa?

 1. w pełni responsywny szablon graficzny
  Otrzymasz responsywną stronę www, stworzoną według aktualnych standardów. Witryna oparta będzie o najpopularniejszy system zarządzania treścią WordPress w najnowszej wersji. Dzięki temu, edycja treści na stronie będzie podobna do obsługi Worda. Wszelkie zmiany lub dodanie nowych funkcjonalności nie będzie żadnym problemem. Liczne aktualizacje systemu zapewnią bezpieczeństwo Twojej witryny.


 2. domena oraz hosting
  Strona internetowa nie może funkcjonować bez hostingu i domeny. Dlatego w naszej ofercie jest to pozycja obowiązkowa. Hosting jest zawsze dostosowany do wymagań witryny, tak aby zapewnić jej wysoką wydajność i skrócić czas ładowania. Witryny pracują na wydajnych serwerach opartych o dyski SSD. Dostawca usługi zapewnia kopię bezpieczeństwa na wypadek awarii, co jest bardzo istotnym warunkiem. Nazwa domeny jest zawsze konsultowana przed rozpoczęciem prac. Domena i hosting przez pierwszy rok jest całkowicie darmowy. Przedłużenie kosztuje około 150zł/rok. 


 3. logo, slider, formularz kontaktowy, galerię zdjęć, mapę
  Przygotujemy dla Ciebie logo firmy lub zastosujemy obecne, które już używasz. Pokaz bannerów na stronie głównej zachęci potencjalnych odbiorców do skorzystania z Twojej oferty. Formularz kontaktowy pozwoli na szybki kontakt mailowy bez konieczności logowania się na prywatną pocztę e-mail. Galeria zdjęć zaprezentuje charakter Twojej działalności. Mapa oparta o system Google pozwoli klientom, w łatwy sposób zlokalizowanie i błyskawiczne wyznaczenie trasy do Twojej firmy.


 4. pozycjonowanie oraz panel statystyk Google Analytics
  Zadbamy także o odpowiednią optymalizację oraz podstawowe pozycjonowanie Twojego serwisu w sieci. Dzięki czemu dotrzesz do większej ilość klientów. Dla nowych klientów firma Google przygotowała bon o wartości 200zł na reklamy w systemie Adwords przy wpłacie tylko 100zł. My oczywiście pomożemy Ci skonfigurować Twoją pierwszą reklamę, dobrać słowa kluczowe oraz ustalić optymalne stawki. Panel statystyk dostarczy ogromnej ilości danych o wejściach na stronę oraz pozwoli obserwować zachowanie odbiorców. Co pozwoli wyciągnać wnioski i ulepszać ofertę oraz samą stronę. 5. dodatki: integracja z facebook, firmowy blog, wizytówka
  Jeżeli prowadzisz, bądź zamierzasz prowadzić działania w portalach społecznościowych, to zintegrujemy Twoją stronę z wybranym serwisem social media. Jeżeli chcesz na swojej wirtynie dzielić się z odbiorcami aktualnościami bądź ciekawymi wpisami, przygotujemy również firmowy blog. Potrzebujesz wizytówki? Zaprojektujemy wizytówkę podobną do Twojej strony internetowej oraz polecimy najlepszą drukarnię gdzie zrealizują wydruk

 

proces realizacji tworzenia strony

allegro

Strona internetowa za 299zł!